15:30
Volkswagen Aréna Wolfsburg

VfL Wolfsburg – FC Bayern

2 : 3 (1 : 3)

Na zápas 29.kola Bundesligy nastupujeme vo Wolfsburgu proti domácim vlkom v základnej zostave: Neuer – Pavard, Boateng, Hernández, Davies – Kimmich, Alaba – Sané, Müller, Musiala – Choupo-Moting.

4min – strelu Choupo-Motinga chytá brankár Casteels.
5min – Neuer vyráža gólovú strelu Bakuho.
15min – 0 : 1 Daviesom vystrelená lopta sa odrazom dostáva k Musialovi, ktorý sa prekľučkuje obranou domácich a obstrelí brankára domácich.
24min – 0 : 2 Musiala prihráva Alabovi, ktorý odcentruje pred bránku, kde loptu domáci brankár zo vzduchu stiahne iba ku Choupo-Motingovi, ktorý pohodlne pošle loptu do odkrytej bránky.
26min – Saného ďalekonosná strela minie bránku.
31min – Müller prihráva Sanému, ktorého krížna strela z výbornej pozície minie bránku.
33min – Müller prihráva Sanému, ktorého strela z výbornej pozície opäť minie bránku.
35min – 1 : 2 zlú rozohrávku Müllera na Saného vystihne Schlager, ktorý prihráva Weghorstovi a ten strelou po zemi prekonáva Neuera.
37min – 1 : 3 Müller odcentruje do šestnástky, kde najvyššie vyskočí Musiala a hlavou prekonáva domáceho brankára.
45min – nadstavený čas budú 2 minúty.
45+2min – hlavný rozhodca odpíska koniec 1.polčasu.

51min – Musialovu strelu až z bránkovej čiary do bezpečia odkopáva Lacroix.
54min – 2 : 3 Otávio odcentruje medzi Boatenga a Daviesa, kde si lopta nájde osamoteného Philippa, ktorý prekonáva Neuera.
55min – domáci striedajú Bakuho za Brekala.
57min – Saného krížna strela minie domácu bránku.
60min – domáci striedajú Victora za Roussillona.
66min – Neuer vyráža gólovú strelu Weghorsta, ktorému je odpískaný ofsajd, ktorý ale nebol.
68min – Daviesovu gólovú strelu z hranice šestnástky domáci brankár vyráža.
73min – striedame Musialu za Comana.
78min – domáci striedajú Philippa za Bialeka.
79min – Hernández vidí žltú kartu za faul na Weghorsta.
84min – Roussillonova krížna strela minie domácu bránku.
86min – Mbabu vidí žltú kartu za faul na Daviesa. Následne striedame Saného za Martíneza.
87min – Kimmichov priamy kop tečuje Müller vedľa bránky.
90min – nadstavený čas bude 5 minút.
90+1min – Alabov center pošle Coman hlavou na bránku, domáci brankár loptu chytá.
90+3min – nepresná strela Choupo-Motinga minie bránku.
90+6min – striedame zraneného Hernándeza za Kouassiho.
90+8min – hlavný rozhodca Zwayer odpíska koniec dnešného stretnutia.