Report: FC Bayern – Borussia Mönchengladbach

08/05/2021
18:30

FC Bayern – Borussia Mönchengladbach

6 : 0 (4 : 0)

Na zápas 32.kola Bundesligy, už ako noví majstri Nemecka, nastupujeme v Allianz Aréne proti Borussii Mönchengladbach v základnej zostave: Neuer – Pavard, Boateng, Hernández, Davies – Kimmich, Alaba – Coman, Müller, Musiala – Lewandowski.

2min – 1 : 0 Alaba odcentruje a Lewandowski krížnou strelou prekonáva brankára Sommera.
14min – Comanova strela z ťažkého uhla trafí tyč bránky hostí.
15min – Thuramovu strelu Neuer chytá.
17min – Coman odcentruje a Lewandowski pošle loptu hlavou nad bránku.
20min – Müller sklepne hruďou loptu k Lewandowskému, jeho strela sa obtrie o Elvediho a končí vedľa bránky.
23min – 2 : 0 Coman odcentruje na Musialu a ten prihráva Müllerovi, ktorého strela aj s prispením teče stopéra hostí končí v bránke Borussie.
34min – 3 : 0 Müller odcentruje na Lewandowského, ktorý z prvej nádhernou strelou k tyči prekonáva brankára Sommera.
44mim – 4 : 0 po našom rýchlom protiútoku prihráva Lewandowski Comanovi a ten krížnou strelou prekonáva brankára hostí.
45min – nadstavený čas bude 1 minúta.
45+1min – hlavný rozhodca odpíska koniec 1.polčasu.

46min – hostia cez polčasovú prestávku dvojnásobne striedajú. Lazara za Wolfa a Thurama za Pléu.
53min – Pléova strela spoza šestnástky končí tesne vedľa našej bránky.
60min – trojnásobne striedame. Comana za Saného, Musialu za Gnabryho a Alabu za Goretzku.
65min – brankár Sommer postupne vyráža strelu Pavarda a dorážky Müllera a Gnabryho. Následne hru preruší videorozhodca a VAR posudzuje Neuhausove hranie rukou. Goretzkovu hlavičku skutočne zastavila ruka hráča hostí a tak sa píska penalta a Neuhaus vidí žltú kartu.
66min – 5 : 0 nariadenú penaltu Lewandowski strelou do protipohybu brankára bezpečne premení.
69min – obe mužstvá striedajú. Hostia Bensebainiho za Wendta a Hofmanna za Stindla a naši zraneného Goretzku za Nianzouho.
71min – striedame Boatenga za Martíneza.
75min – Nianzou ako posledný fauluje a po posúdení zákroku systémom VAR mu hlavný rozhodca ukazuje červenú kartu.
78min – Zakariova krížna strela končí tesne vedľa bránky.
81min – Kimmichova strela končí vedľa bránky.
84min – hostia striedajú Embola za Herrmanna.
85min – 6 : 0 Gnabry prihráva Sanému, ktorý sa ocitne sám pred brankárom a prestrelí Sommera.
90min – Wolf vidí žltú kartu za odkopnutie lopty po odpískaní. S naplnením riadneho hracieho času odpíska hlavný rozhodca Stieler koniec dnešného stretnutia.